Hacker TR Kimdir, Kimlerden Niçin Oluşmuştur? (manisfesto)

Kağan

Administrator
Yönetici
Katılım
21 Ocak 2019
Mesajlar
2
Liyakat
0
Konum
Anlara
Web sitesi
webmasterwm.com
Uzmanlık Alanı
Kitle
Kağan Ekip Sözcüsü
Son 15 yıldır hemen her branş ve sektörde forumların aktif rol oynadığını gördük, bunu tüm dünya olarak gördük sadece webmaster wm ailesi olarak değil.

Peki bu dev pasta da alacağımız dilim mi bizi kamçılıyor hayır.

Ekibin neredeyse tamamı hacking kültürü ile yetiştiğinden ötürü; bizler bir şeyleri yapabilmek için yapatık, yaparız. Bizler forumlarda 3 5 tlye bir şeyler satma yada paralı(Premium) üyeliklerle ekmeğinin derdinde olan webmasterlarımızın sırtından nemalanmaya gelmedik. Bizim için açık ve net söylüyoruz ekibin sözcüsü olarak. Webmaster ve Webmaster adayları başta olmak üzere, tüm yurttaşlarımızın sırtından para kazanmaya çalışmak girişim değil komik bir davranıştır. Bizler bilgisayar başına ilk geçtiğimizde kuvvetlenmeyi ardından bunla hizmet etmeyi öğrendik. Öğretenlerden Allah(cc) Razı Olsun!.

Bugün geldiğinde ise webmasterwm.com forumlarını ana yasa ve ahlak kuralları çerçevesinde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Ömür boyu ücretsiz, ömür boyu her konuda yanınızda.

Özetle maksadımız sizlere bir şeyler beğendirip göstererek yahut göstermeyek bundan gelir etmek değildir. Yobazlaşmış kirliliğe dönmüş, herşeyin para olduğu Webmaster alemine sadece üyelerin bilgi ve para kazandığı bir forum sunmak için hep burada olacağız.

 
Üst