Instagram Hesap Satışı

  • Konbuyu başlatan Tunç
  • Başlangıç tarihi
T

Tunç

Guest
İyi akşamlar. İsmim Tunç 27 yaşındayım ve sosyal medya uzmanıyım. Yaklaşık 4-5 senedir sosyal medya hesap yönetimiyle uğraşıyorum. Özellikle son 2 senedirde Instagram'a yoğunlaşmış ve hesap satışına başlamış bulunuyorum. Instagram hesap kasma için sizlere çeşitli yöntemler anlatacağım. Bu şekilde sizde hesaplarınızı minimum çaba maksimum performans ile büyütebilirsiniz.

İlk olarak şunu vurgulamam lazım. Vermeden kazanamazsınız. Bu iki kelimeyi hiçbir zaman aklınızdan çıkarmayın. Elbette 0 maliyetle de hesap kasabilirsiniz ancak örneğin 2 ayda kasılacak hesabı siz 1 senede kasarsınız ve sürekli hesabınız ile ilgilenmek zorunda kalırsınız. Bu da genelde pek mümkün olmuyor. Belli bir süre sonra insanlar sıkılıyor. O yüzden yapmanız gereken ilk şey İnstafly tarzı bir Instagram aracını satın alın. Bu şekilde hesaplarınızı çok daha hızlı ve zahmetsiz bir şekilde kasarsınız.

İnstafly satın aldıktan sonra bir adet VDS'de satın alırsanız yararınıza olur. Bilgisayarınız 7/24 açık kalamayacağı için VDS bu durumda şart. Daha sonra istediğiniz kadar hesap açabilir ve kasmaya başlayabilirsiniz.

Instagram hesaplarınız minimum 5x.xxx olduğu zaman ciddi kazançlar elde edebilirsiniz. Dilerseniz sayfanıza reklam alırsınzı, dilerseniz sayfanızı satarsınız. Her iki türlü de sizi üzmeyecek kazançlar elde edersiniz.

Instagram Hesabı Nasıl Kasılır?

Instagram hesabını en hızlı şekilde kasmak için kendinize aynı sektörden birkaç sayfa belirleyin. Bu sayfalarda paylaşılan son gönderilere yorum atan ya da beğenenleri takip edin. Böylece aktif kişileri takip etmiş olacaksınız ve geri dönüşler daha iyi olacak. Bunun dışında gönderi zamanlayın mutlaka. Günde en az 2 gönderi olmak koşuluyla her gün gönderilerinizi zamanlayın. Bunların dışında ara ara ana sayfa beğenisi de yaptırarak geri dönüşlerinizi arttırabilirsiniz.
 
Üst